Anatomi Medikal - Kütahya Tıbbi Ekipman ve Medikal Ürünler
Sağlıklı Bir Yaşam İçin
Bizi Ara
DEVILBISS IGO TAŞINABİLİR OKSİJEN KONSANTRATÖRÜ

AC / DC güç kaynağı ve şarj edilebilir batarya gibi 3 farklı güç kaynağı ile çalışabilen DeVilbiss iGo hafif ve güçlü taşınabilir oksijen konsantratörüdür.

DeVilbiss iGo kullınıcı ile uyumlu ve güvenilir bir performans sağlamak için tüm dayanıklılık testlerini başarı ile tamamlamıştır. DeVilbiss iGo otomobilde, teknede, uçakta veya sokakta aktif bir yaşam tarzına uyum sağlamak için üretilmiş taşınabilir oksijen konsantratörüdür. iGo hem ev tipi oksijen konsantratörleri gibi sürekli (Continuous Flow) oksijen akışı hem de kullanıcının nefes almasıyla mükemmel bir uyum içinde çalışan atımlık (Pulse Dose) akış modunda çalışarak oksijen ihtiyacı olan kişilere oksijen desteği sağlar. 

Pulse Dose akış sistemi; kullanıcının sadece nefes aldığı anda oksijeni ileten akış sistemidir. Kullanıcıyla uyum içinde oksijen akışı sağlayarak nefes verirken daha rahat nefes vermesine imkan verir. Aynı zamanda sadece nefes alma anında oksijen vererek daha verimli bir oksijen akışı sağlar. Pulse Dose akış sistemi; nefes alma zamanlaması ile daha da uzun süre batarya kullanımı sağlar.

Hem sürekli oksijen akış hem de atımlık oksijen akış (Pulse Dose) sistemi ile daha konforlu ve verimli kullanım imkanı sunan DeVilbiss iGo taşınabilir oksijen konsantratörü OSD (Oxygen Sensing Device) sistemi ile oksijen saflığını sürekli olarak ölçmektedir.  

Sürekli akış sayesinde CPAP ve BiPAP cihazlarıyla da güvenle kullanılabilir.