Anatomi Medikal - Kütahya Tıbbi Ekipman ve Medikal Ürünler
Sağlıklı Bir Yaşam İçin
Bizi Ara
AIRSEP NEWLIFE INTENSITY 10 LİTRE OKSİJEN KONSANTRATÖRÜ

Evde bakım ve uzun süreli oksijen tedavisi için AirSep’ ten farklı bir çözüm.

NewLife Intensity 10 oksijen konsantratörü konsantratörü yüksek basınçta yüksek akım ile 10 LPM lik oksijen çıkışı sağlar. Bu benzersiz büyük hacimli jet nebulizatör, ventilasyon-maskeleri ve ilaç nebulizörleri dahil olmak üzere özel solunum aksesuarlarını kullanabilmek için temel çıkış basıncını sağlarken oksijen hastalarının yüksek akım gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Uzun uzatma kanülleri kullanımında bile yüksek basınç da oksijenin hastaya kolayca ulaşmasını sağlar.

NewLife ® Intensity serileri yüksek akışı oluşturmak için 10 LPM’ lik yüksek basınç ile birleştirir ve düşük güç tüketimi için 590 watt’ a kadar işletme tüketimi vardır. Diğer birçok konsantratörlere göre yaklaşık üç kat daha yüksek bir çıkış basıncı ile, büyük hacimli jet nebülizörleri, ventilasyon-maskeleri, ilaç nebülizörleri ve uzun oksijen tüpleri kullanımı gibi özel uygulamalar için tasarlanmıştır.

10 LPM NewLife Intensity oksijen konsantratörü ayrı bir dış kompresör ihtiyacını ortadan kaldırarak trakestomi kurulumunu basitleştirir. Intensity konsantratörün oksijen çıkışına doğrudan nebulizatör aparatı bağlanarak trakestomi uygulanmış hastaya ilaç uygulaması yapılabilir. NewLife Intensity 10  ikili akış ünitesine sahip modeller, aynı anda iki hastada, oksijen tüketimini güç ve donanım gereksinimlerini ikiye bölerek tek üniteden 10LPM’ lik toplam akışı kombine eder.

NewLife Intensity 10 günümüzde verimli bir enerji tüketimi sunan, yüksek basınçlı oksijeni yüksek akış hızında verebilen oksijen konsantratörüdür.