Anatomi Medikal - Kütahya Tıbbi Ekipman ve Medikal Ürünler
Sağlıklı Bir Yaşam İçin
Bizi Ara
DEVILBISS 1025 KS 10 LİTRE OKSİJEN KONSANTRATÖRÜ

Oksijen konsantratörleri, odanın havasını iç yapısına çekerek diğer gazlardan oksijeni ayırır ve hasta için yüksek konsantrasyonda oksijen sağlar. DeVilbiss Healthcare hastaların ev ortamlarında oksijen almalarını sağlayan, Evde Uzun Süreli Oksijen Tedavisi (USOT) için sabit oksijen terapisi sistemleri üretmektedir.

DeVilbiss Healthcare tarafından üretilen Compact 1025 KS oksijen konsantratörü, istenildiği anda kesintisiz oksijen tedariki sunan bir cihazdır.

DeVilbiss 1025 KS 10 litre oksijen konsantratörü oksijen tedavisi alan hastalar için en uygun oksijen tedavisini sağlamak için tasarlanmıştır. Tedavi sürecinde değişen akış gereksinimlerine 10 litreye kadar destek verebilmektedir. Kolay kullanım için daha açık görünür LED' lere sahip ön etiket ve kolay okunabilir sembolleri mevcuttur. Sadece 19 kg’ lık ağırlığı ile sınıfında hafif ve kompakt bir yapıya sahiptir. Dijital saat ölçer ile kullanım saati kolaylıkla takip edilebilir.

DeVilbiss 1025 KS oksijen konsantratörü,  hastanın ihtiyaçlarını karşılamak ve doğru miktarda oksijen düzeyini izlemek için entegre oksijen sensörüne (OSD) sahiptir. Bu sayede hastanın sürekli yüksek konsantrasyonda oksijen alımı garanti altına alınmaktadır.

DeVilbiss Türkiye distribitörü Sapio Life 7/24 telefon destek hattı, hızlı servis ve uzman kadrosu ile oksijen tedavinizde her an yanınızdadır.