Anatomi Medikal - Kütahya Tıbbi Ekipman ve Medikal Ürünler
Sağlıklı Bir Yaşam İçin
Bizi Ara
Löwenstein VENTIlogic LS

VENTIlogic LS ev tipi mekanik ventilatör; mekanik ventilasyon gerektiren, ağırlığı ≥5 kg ve akciğer hacmi 50 mL ve üzerinde olan yoğun bakım, göğüs hastalıkları, nöroloji, acil vb. bölümlerdeki yetişkin ve pediatrik hastaların tedavi sürecinde evde ya da kliniklerde kullanılmak üzere üretilmiştir.  

VENTIlogic LS gerek basınç gerekse hacim parametrelerine sahip ventilasyon modları ile ihtiyaca göre invaziv (trakeostomili) olarak ya da non-invaziv (ventilasyon maskesi ile) kullanılabilmektedir. 

VENTIlogic LS; kullanıma bağlı olarak istenirse tek hortum sistemi ile, istenirse çift hortum sistemi ile istenilen ventilasyon modlarında çalışabilmektedir. Aynı zamanda güçlü ventilasyon türbini (blower) sayesinde tüm basınç aralıklarında güvenle çalışabilmektedir. 

VENTIlogic LS ev tipi mekanik ventilatör; uzun pil ömrü ve güvenilir ventilasyon sistemi ile üst düzey mekanik ventilatör cihazıdır. Hafif ve kompakt yapısıyla hastalara hareket özgürlüğü sağlar. 

VENTIlogic LS güvenilir, ergonomik ve oldukça sessizdir. 12 farklı ventilasyon modu sayesinde her tipte hasta ile uyumludur. Ayrıca hastanın durumunun değişmesi halinde VENTIlogic LS' in diğer modları sayesinde tedaviye devam edilebilir. 

Türkçe menüsü sayesinde hekim, hemşire ve hasta yakınları tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Geniş ekranı sayesinde tüm alarm ve parametler rahatlıkla izlenebilir.

VENTIlogic LS harici tüm nemlendiricilerle uyumlu olarak kullanılabilir. 

Kullanım; tüm ventilatörler ilgili hekimin rapor, reçete ve talimatı ile eğitimli personel/personeller tarafından kullanılması için üretilmiş tıbbi cihazlardır. VENTIlogic LS ve diğer tüm ev tipi ventilatörleri bir sağlık çalışanı gözetiminde eğitimli personel/personellerle hastada uygulayınız.