Anatomi Medikal - Kütahya Tıbbi Ekipman ve Medikal Ürünler
Sağlıklı Bir Yaşam İçin
Bizi Ara
DeVilbiss DV56 BiLevel ST

DeVilbiss SleepCube BiLevel ST cihazı spontan solunuma ihtiyacı olan hastalara cevap verebilmek için üretilmiştir.

DeVilbiss DV56 BiLevel ST, hastanın tamamen nefes alma yönetimini devralmak yerine ventilatör cihazlarından farklı olarak kronik solunum güçlüğü ya da obstrüktif uyku apnesi gibi hastalıklarda hastaya yardımcı olur; non-invasive bir cihazdır ve bir maske yardımıyla kullanılır.

Cihaz, hastanın nefes alma (IPAP) ve nefes verme (EPAP) döngüsünden oluşan nefes frekansına otomatik olarak senkronize olur.

DeVilbiss BiLevel ST cihazı ayrıca zaman moduna da ayarlanabilir. Cihaza BPM (dakika başına soluma) ve yüzdesel IPAP değerleri girildiğinde ya da spontan ve zamanlı modlarda kombine olarak çalışmaya ayarlandığında, cihaz verilen değerler doğrultusunda hastayı izleyerek spontan moddan ( hastanın yeterli solunum yapmadığı durumlarda ) zaman moduna otomatik olarak geçiş yapar.

Sapio Life Türkiye BiLevel ST cihazlarının efektif bir şekilde kullanılabilmesi için DV5HH ısıtıcı nemlendirici ünite ile birlikte kullanılmasını tavsiye etmektedir.

Tedaviniz süresince DeVilbiss ürünlerini Türkiye yetkili distribitörü Sapio Life Türkiye ve yetkili satış noktalarından temin edebilirsiniz.