Anatomi Medikal - Kütahya Tıbbi Ekipman ve Medikal Ürünler
Sağlıklı Bir Yaşam İçin
Bizi Ara
ResMed S9 AutoSet

ResMed S9 AutoSet, otomatik CPAP (APAP) cihazı hasta konforu ve uyumu göz önünde bulundurularak tasarlandı; aynı zamanda uyku uzmanına, etkili hasta yönetimi ve klinik başarı sağlamak için gerekli teknik yenilik ve terapi anlayışını sağladı.

Klinik Olarak Öncü

Otomatik CPAP (APAP) teknolojisi geliştirildi. Daha önce olduğu gibi, AutoSet gece boyunca optimum basınç sağlamak için akım sınırlamasına, horlamaya ve tıkayıcı apnelere yanıt verir. Fakat şimdi, geliştirilmiş ResMed AutoSet, obstrüktif ve Santral Apne (açık hava yolu apnesi) olaylarına farklı şekilde yanıt verebilmektedir. Zorlayıcı Salınım Tekniği (FOT) aracılığıyla Santral Apne olaylarına ek bir yanıt sağlayarak Tedavi etkinliğini artırmıştır.

 

Daha Fazlası Var...

  • Gelişmiş AutoSet : Açık Havayolu Apnesi ile Tıkayıcı apne tespiti FOT teknolojisi sayesinde yapılabilmektedir. Bu sayede iki apne türünede farklı basınç cevabı verilebiliryor.
  • Rampa CPAP ve APAP‘ta minimum basınçtan reçete edilen tedavi basıncına kadar geçecek zamandır. Bu sürede kullanıcının yüksek basınca maruz kalmadan kolayca uyuması sağlanır
  • SmartStart™ : İlk nefes ile otomatik olarak başlar ve maske çıkartıldığında ise durur. Bu sayede “Başlat” düğmesini kullanmadan tedavi başlar.
  • Easy-Breathe™ , basınç dalga formu, doğal nefes alıp verme şeklinizi taklit ederek daha doğal bir solunum deneyimi sunar.
  • EPR (Expiratory pressure relief) : Tedaviyi daha konforlu olarak devam etmenizi sağlar. Nefes verme esnasında maske basıncını düşürerek basıncı karşı oluşabilecek rahatsızlıkları ortadan kaldırır.
  • Oksimetre bağlantısı ile tedavinizde daha fazla veri (SpO2 ve Nabız) toplanmasını sağlar.
  • H5i Nemlendirme teknolojisi sayesinde opsiyonal olarak entegre edilen H5i ve ClimateLine hortum ile tedavi boyunca sabit nemlendirme ve sıcaklık ile konforu ve tedavi etkinliğini en üst seviyede tutar.