Anatomi Medikal - Kütahya Tıbbi Ekipman ve Medikal Ürünler
Sağlıklı Bir Yaşam İçin
Bizi Ara
DeVilbiss DV54 Auto CPAP Plus

SleepCube Auto Plus otomatik ayarlanma özelliğine sahip, SmartFlex rahat nefes verme sistemiyle donatılmış hastanelerde gece boyunca titrasyon işlemine ve de evde kullanıma uygun bir PAP cihazıdır.


DeVilbiss SleepCube DV54  otomatik CPAP sabit basınçlı cihazlardan farklı olarak apne/hipopne ve horlama durumlarında otomatik olarak hava basıncını ayarlar, gece boyunca optimum basınç ayarında çalışır. Ek olarak SmartFlex rahat nefes verme ve Flow Rounding (akım yumuşatma) özellikleri sayesinde hastaya konfor ve daha iyi bir gece uykusu sağlar.

DeVilbiss CPAP Türkiye yetkili distribütörü Sapio Life tarafından satışa sunulan Devilbiss DV54 Auto CPAP, SmartCode sistemi ile donatılmıştırBu özellik sayesinde hiçbir digital kart, usb hafıza gibi aksesuarlara gerek olmadan ekrandan alacağınız kodları www.intellipap.com 'a girerek veya programını bilgisayarınıza indirirek hiçbir ücret ödemeden tedavinize ait tüm tedavi raporlarına ulaşabilir ve uyku uzmanınızala paylaşarak tedavinizi efektif olarak devam ettirebilirsiniz.