Anatomi Medikal - Kütahya Tıbbi Ekipman ve Medikal Ürünler
Sağlıklı Bir Yaşam İçin
Bizi Ara
ResMed AirFit F30

ResMed AirFit F30 ultra kompakt maske, hastalarınızın takdir edeceği bir biçimde tam yüz işlevsellik sunar. Geleneksel bir maskeye göre daha küçük, daha sessiz ve daha az rahatsız edici olan burun altı tasarımı, görsel ve fiziksel özgürlüğü artırarak CPAP, VPAP (BiPAP) tedavisinin daha az zorlayıcı olur. Burun köprüsündeki rahatsızlık ve yüz işaretleriyle ilgili konular artık geçmişte kaldı.

 

Hızlı ve Tam uygulama

Mıknatıs klipsler sayesinde ayna karşına geçmeden veya zorlanmadan hızlı ve tam olarak maskenizi takabilirsiniz.

Küçük ama Stabil

Ultra-kompakt çerçeve ile sadece burnunuzun altına temas eden yüzey ile yüzündeki temas noktaları minimumda tutulmuş, kenar kanatları ile kullanım süresi boyunca maksimum stabillik sağlanmıştır.

Değişken Silikon Kalınlığı

Tek katmanlı silikon yapısı ile hafifleştirilmiş ve değişen kalınlık ile konfor ve stabillik noktalarına göre uyumluluk sağlanmıştır.

Esnek Bağlantı ve Hareketli Dirsek

Hortum bağlantı noktası kendi etrafında ve ayrıca dik olarak 360º dönebildiği gibi ekstra olarak dikeyde ileri geri hareketiyle maksimum hareketlilikte bile stabillik artırılmıştır.

Daha da Sessiz

QuietAir™ ile nefes verme esnasında ekshelasyon çıkışlarında oluşan ses seviyesi tüm üretilmiş maskelerin altına düşürülmüştür. ResMed sessizliği daha fazla sessizleştirilmiştir.