Anatomi Medikal - Kütahya Tıbbi Ekipman ve Medikal Ürünler
Sağlıklı Bir Yaşam İçin
Bizi Ara
ResMed AirCurve 10 VAuto

ResMed AirCurve VAuto, Teşhişi konulmuş uyku apnesi (OSA) tedavisinde daha fazla basınç desteğine ihtiyaç duyan hastaları tedavi etmek için, kanıtlanmış AutoSet ™ algoritmasının ve Easy-Breathe dalga formunun rahatlığını, VAuto algoritmasında kullanan bir otomatik bilevel (BiPAP) cihazıdır. VAuto, sabit bir basınç desteğini korurken havayolunu açık tutmak için taban çizgisi basıncını ayarlar.

Yüksek Güvenlik ile sertifkalandırılmış bulut tabanlı ResMed Airview takip modülü sayesinde hastaların tedavi süreçleri daha yakından takip edilebilmekte ve hızlı müdahaleler yapılabilmektedir.

ResMed Vsync algoritması arayüz üzerinde oluşan istemsiz kaçakları tespit ederek akım miktarını değiştirir ve tedavi basıncını kullanıcıya eksiksiz iletir. Vsync diğer algoritmalar ile birlikte çalıştığından tetikleme ve döngü çalışmasını yeniden yapılandırır.

  • Sürekli Kaçak Kompanzasyonu ile oluşabilecek istemsiz maske kaçaklarına rağmen hasta-cihaz senkronizasyonunu bozmadan tedavi basıncını korur.
  • 15 Lt/dk Ek Oksijen desteği sağlanabilir. CPAP ve S modunda 15 lt/dk, VAuto modunda 4Lt/dk ek oksijen desteği sağlanabilir.
  • Sabit Nemlilik HumidAir ve ClimateLine devre kullanımında ortam nemliliği ve sıcaklığı ölçülerek, %85 sabit nem ile 16-35 °C derece arasında tedavi basıncı iletilir.
  • Easy-Breath™ motor teknolojisi sayesinde kullanıcı çevreyi rahatsız etmez.