Anatomi Medikal - Kütahya Tıbbi Ekipman ve Medikal Ürünler
Sağlıklı Bir Yaşam İçin
Bizi Ara
DreamStar Duo ST

Sefam DreamStar Duo ST™  en son yenilikleri, Uyku Apne Sendromu veya solunum yetmezliği olan ancak ventilatör yardımına ihtiyacı olmayan hastaların non-invazif ventilasyonu için kullanılan BiPAP ST cihazlardır.

Sefam DreamStar Duo ST (BiPAP ST), yedekleme frekansı, I/E oranı ve yükselme süresi ayarılarını sunar. ADAPT ekranını kullanarak, doktor tedavi parametrelerini gerçek zamanlı olarak (Tidal hacmi, solunum sıklığı, ortalama kaçak, inspirasyon süresi, basınçlar) görebilir ve ayarların değişmesi gerektiğinde hızlıca müdahale edebilir.

Sefam DreamStar ™ Duo ve DuoST Evolve , gelişmiş solunum rahatlığı için tam entegre ısıtmalı bir nemlendiriciye sahipken, piyasadaki en kompakt cihazlardan biri. Nemlendirici su haznesi cihazın arkasında bulunur. Haznenin ve hava giriş filtresinin temizliği için kolayca çıkarılabilir. Tam entegre güç kaynağı ve ısıtmalı nemlendirici, DreamStar ™ Duo & DuoST Evolve’yi pazardaki en hafif cihazlardan biri yapar. Bu, cihazı kullanırken, seyahat ederken veya evdeyken maksimum rahatlık sağlar.